Dla uczniów z klas od trzeciej do siódmej planowana jest organizacja “zielonej szkoły” nad morzem. Pobyt uczniów zaplanowano w terminie od 5 do 14 czerwca 2024 roku (od środy do piątku – dziewięć noclegów). Koszt pobytu jednego dziecka, ponoszony przez rodziców, będzie wynosił 10% całej kwoty – w zależności od ostatecznej kwoty po „przetargu”. Organizacja „zielonej szkoły” będzie się odbywać na warunkach i zasadach podobnych do organizacji w poprzednich latach.
Zważywszy na działania organizacyjne związane z ogłoszeniem przetargu (koniecznie należy podać liczbę uczniów), proszę o deklarację udziału Państwa syna lub córki w „zielonej szkole” w terminie do dnia 31.01.2024 roku (najbliższa środa) – dotyczy wszystkich uczniów klasy od trzeciej do siódmej.
W poniedziałek 29 stycznia 2024 r. o propozycji wyjazdu zostaną poinformowani uczniowie obecni w szkole. Jednocześnie zostaną im przekazane druki deklaracji udziału w „zielonej szkole”, które proszę wypełnić oraz przekazać wychowawcy klasy (ewentualnie w sekretariacie szkoły) do najbliższej środy. Prosimy o wypełnienie deklaracji WSZYSTKICH PAŃSTWA – zarówno Tych, którzy planują udział dziecka, jak również Tych, których dzieci na ten wyjazd nie pojadą – pozwoli nam to dokładnie oszacować ilość uczniów wyjeżdżających i tych, którzy z wyjazdu nie skorzystają.
O szczegółach organizacji „zielonej szkoły” zostaniecie Państwo poinformowani w późniejszym terminie.