Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Lp. | Nazwisko i imię | Termin |
1. | Antkowiak Martyna | śr. 14:30 – 15:00, czw. 14:00 -14:30 |
2. | Batycka – Kędzierawska B. | wtorek 13.25-14.25 |
3. | Brasse – Melcer Justyna | środa 14:30 – 15:30 |
4. | Chorążyczewska Dominika | poniedziałek 13:00-13:40 i 14:24-14:45 |
5. | Ciosek Małgorzata | pn. 13:40 – 14:10, czw. 15:20 – 15:50 |
6. | Cyran Katarzyna | pn. 13:25 – 13:55, pt. 8:20 – 8:50 |
7. | Czaja Izabella | poniedziałek 14.25-15.25 |
8. | Czekawa Dorota | poniedziałek 15.15-16.15 |
9. | Czuba – Taras Aleksandra | piątek 14:30 – 15:30 |
10. | Czuba- Pawłowska Barbara | czwartek 14.30-15.00 |
11. | Dosiak Alicja | piątek 15:15 – 16:15 |
12. | Fijałkowska Marta | poniedziałek 15:00 – 16:00 |
13. | Grzelak Marcelina | środa 14.25-15.25 |
14. | Haspert -Białek Katarzyna | parzyste środy 15.30-16.30 |
15. | Ilska Marta | poniedziałek 14.25-15.25 |
16. | Kaczmarek Magdalena | środa 14:30 – 15:30 |
17. | Kaleta Zenon | wtorek 14.30-15.30 |
18. | Kalińska Renata | środa 15.15-16.15 |
19. | Kapica Małgorzata | wtorek 13.30-14.30 |
20. | Kaśków Szymon | środa 14:25 – 15:25 |
21. | Koziura -Płóciennik Anna | wtorek 14.30-15.30 |
22. | Laszczowska Jolanta | parzyste czwartki 14.30-15.30 |
23. | Łucka Gabriela | czwartek 14:30 – 15:30 |
24. | Łukasik Mariola | poniedziałek 13:25 – 14:25 |
25. | Małucka Ewa | czwartek 14.25-15.25 |
26. | Matijczak Anna | wtorek 13:25 – 14:25 |
27. | Młynarska Zdzisława | wtorek 14.45-15.25 |
28. | Monczak Anna | wtorek 13:25 – 14:25 |
29. | Myśków Wiesława | czwartek 14.25-15.25 |
30. | Pawlak Elżbieta | wtorek 14.30-15.30 |
31. | Pelczar Renata | wt. 14:45 – 15:15, czw. 14:45 – 15:15 |
32. | Pisula Justyna | środa 13.30-14.30 |
33. | Poczyszcz Agnieszka | wt. 13.30-14.00, czw. 13.30-14.00 |
34. | Przybylska Ewa | czwartek 13.30-14.30 |
35. | Rutkowski Roman | wtorek 14:30 – 15:30 |
36. | Strzelecka Monika | parzyste wtorki 13.30.-14.30 |
37. | Sypniewska Katarzyna | wtorek 14:30 – 15:30 |
38. | Szadyko Iwona | poniedziałek 15.15-16.15 |
39. | Szadyko Paweł | środa 17.00-18.00 sala gimnastyczna |
40. | Szlufarska Paulina | wtorek 13.00-14.00 |
41. | Zielińska Jolanta | poniedziałek 14.25-15.25 |
42. | Zimna – Paluch Agnieszka | środa 14:30 – 15:30 |